Залишити заявку

Коротко про Imperatrice

Imperatrice – це унікальний модний дім з пошиття весільних суконь, де відкривається світ почуттів і бажань. Саме у модному дому Imperatrice Ви зможете створити з дизайнером Bozhena Sohan ідеальний образ для особливого дня. Весільна сукня є почерком історії вашого кохання.

Висока якість тканини, коштовне каміння, ексклюзивна дизайнерська робота підкреслять індивідуальність, зробивши Вас неповторною у кожному силуеті вечора. Саме Ваша вечірня сукня стане перлиною важливої події життя з нашою допомогою. Від нині та назавжди, Ваш Imperatrice.

Виробництво

Історія Вашої весільної сукні починається з легких креслень дизайнера Bozhena Sohan, яка втілює кохання у живий образ. Команда модного дому «Imperatrice» починає детальну роботу над кожним елементом, враховуючи особливості Вашого тіла. Найкращі тканини Італії, Франції, США, Туреччина та ОАЕ, створені підкреслити красу та велич події. Майстрині невпинно довершують образ елегантними деталями ручної роботи. Кожен стібок, покладений у основу весільної сукні, є надійною досконалістю роботи команди «Imperatrice».

Співпраця

Ми співпрацюємо тільки з кращими постачальниками тканин з Італії, Франції, США, Туреччина та ОАЕ. Особливості весільній сукні надає візерунок зі стразів австрійської компанії «Swarovski». Кожен наш партнер є стабільним і надійним на ринку, що дає із впевненістю сказати про високу якість виробів «Imperatrice». Хочеться наголосити, що завдяки використанню найкращих матеріалів для пошиття весільних суконь, усі ваші риси досконалі.

Про нас

Imperatrice – це модний дім з розробки та пошиттю ексклюзивних дизайнерських весільних суконь, заснований у січні 2017 року в місті Львів. Високоякісний матеріал і майстерність команди відчувати тонкі моменти створили унікальний світ кохання та величчі. З першого дня зародження ідеї робота є націленою на комфорт, задоволення бажань наречених та їх рідних.

Історія розвитку модного дому «Imperatrice» починається з невеликого ательє, де були створені сотні ідеальних весільних суконь для особливого дня. Дизайнер Bozhena Sohan разом із мамою вікривають новий погляд на традиції, тим самим заклавши основу для майбутнього дому моди «Imperatrice». Підкріпившись неминучим успіхом і прагненням до створення якісного продукту, Дім розширюває свої можливості, що спонукає творити найкраще для кращих. Вечірні години були відведені для написання ідеальних дизайнерських образів з особливими нотами для кожної нареченої, а день – для втілення у життя найкращих ідей великою командою. Пізніше вечірні сукні «Imperatrice» стають впізнаваними завдяки зіркам, які обирають ексклюзивність і якість бренду. З цієї миті історія модного дому «Imperatrice» починається у новому векторі – створення show-room у м. Київ, поширення бренду країною та за її межі. Від нині та назавжди, Ваш Imperatrice.